Дан отворених врата

Последњи дан Дечје недеље у нашој школи био је изузетно свечан. Тога дана ђаци прваци су постали чланови Дечјег савеза. Њима у част ученици  трећег и четвртог разреда са својим учитељима Слађаном Петровић Бошњак и Браниславом Бркићем, припремили су пригодан програм. Својим присуством свечаност је увеличао и председник Општине Тител мр Драган Божић, са својом сарадницом Иваном Пругић. Том приликом Општина Тител и њен председник  у част Дечје недеље поклонили су  нашој школи озвучење за  школске приредбе, које су уручили директору  школе мр Петру Којићу. Председник Божић и његова сарадница, заједно са нашим ђацима,  написали су  поруку посвећену деци, љубави и толеранцији на паноу који је у нашој библиотеци. Захваљујемо се председнику на посети и поклону и настављамо да негујемо лепу сарадњу са Локалном самоуправом.