Добро дошли, драги прваци !

Школа је данас отворила своја врата, а први пут у школским клупама нашли су се ученици првог разреда. Са осмехом на лицу прваци у пратњи родитеља ушли су у учионице где су их дочекале њихове учитељице са разноликим поклонима и слаткишима. Радост наших ученика подржала је и локална самоуправа доделом бесплатних уџбеника ученицима првог разреда како у Матичној школи тако и у свим издвојеним одељењима. Директор школе мр Петар Којић, заменик председника општинске управе Тител мр Богољуб Марковић и представници локалне самоуправе поздравили су ученике и родитеље и пожелели им добродошлицу у школске клупе. Свим ученицима, њиховим родитељима, учитељима, наставницима и свим другим запосленим у образовном систему још једном желимо срећан почетак и успешну нову школску 2024/25. годину!