Наши матуранти

Јуче смо испратили још једну генерацију наших матураната рођених 2009/2010. Дивне хаљине,шарене кошуље, посебне фризуре и много осмеха красили су подијум по којем је продефиловало 79 наших ученика са својим старешинама. Било је и помало туге у очима јер ипак се растајемо“ и страшно дугим ногама одлазимо у свет“.. Било је много похваљених и награђених ученика, а најбоља у овој генерацији је Марија Митрић,ученица 8/2 одељења , која је понела ласкаву титулу ђака генерације. Својим радом,трудом,залагањем и понашањем Марија је заслужила титулу најбоље, на понос својих родитеља ,па и свих наставника укључених у њено образовање. Честитамо Марији од срца,као и свим нашим малим матурантима и шаљемо их спремне из наше ,у неку другу кућу знања, која ће им бити уточиште наредне три или четири године . Најбољи ђаци,вуковци, добили су од школе књиге на поклон,а од локалне самоуправе новчане награде које су уручили директор школе,Петар Којић, и заменик председника општине,Богољуб Марковић. Дружење је настављено у хотелу „Тиса“ у опуштеној и веселој атмосфери. Драги наши ђаци, пуно успеха у даљем животу и школовању жели вам колектив ОШ “ Светозар Милетић“ .

Наташа Живанчев,
наставник српског језика и кљижевности