ЗАВРШНА ПРИРЕДБА ЧЕТВРТАКА ИЗ ВИЛОВА

У понедељак 17.јуна у Издвојеном одељењу наше школе у Вилову, одржана је завршна приредба ученика четвртог  разреда. Ученици су са учитељицом припремили  драмску представу ,,Снежана и седам патуљака“ . Присутни су имали прилику да кроз једносатну представу бораве у свету бајке, прелепој Снежани која се нашла у кући патуљака, охолој краљици, која јој је дала отровну јабуку и принцу који је својим пољупцем спасио Снежану. Све су то ови малени глуци извели веома озбиљно и професионално, о чему је сведочио огроман аплауз присутних. На крају је било и суза, када су се ђаци опростили са својом учитељицом, која им је на растанку поклонила пехар, као најбољем ђаку,а сви су били најбољи и дипломицу на којој је била оловка-са жељом да у будућности уче и стичу знања, гумица- да увек имају на уму да свака грешка може да се поправи, хлеб-да на животном путу никада не буду гладни и парицу-да увек у животу имају онолико новца колико им је потребно.

Светлана Лозанов,
учитељица